Filtras MWD PN16/95 1/2 energywater

Turime
  • Prekės kodas:
  • Svoris: 0.41kg
    Matmenys: 185x38
    140,00 Be PVM: 115,70
    Trumpas aprašymas
    MWD karštam vandeniui ir šildymo sistemoms Minimalus našumas: 0,003 m3/val Maksimalus našumas: 0,9 m3/val Darbinis slegis: 16 bar Jungtis: 1/2″ Darbinė temperatūra iki 95*... Skaityti daugiau...
    Prekių techniniai aprašymai

    Prekių techniniai aprašymai

    Aprašymai ir instrukcijos PDF formatu

    Pristatymo informacija

    Pristatymo informacija

    Prekių pristatymo ir grąžinimo informacija

    Euroliux santechnikos salonai

    Euroliux santechnikos salonai

    Fizinių parduotuvių kontaktai

    MWD karštam vandeniui ir šildymo sistemoms

    Minimalus našumas: 0,003 m3/val
    Maksimalus našumas: 0,9 m3/val
    Darbinis slegis: 16 bar
    Jungtis: 1/2″
    Darbinė temperatūra iki 95*C

    Naudojamas: karštas vanduo butams ir šildymo sistemomsEnergywater® MWD yra vandens akmens problemos sprendimas, kuris žymiai padidina vamzdynų ir prijungiamos įrangos (maišytuvų, indaplovių, katilų ir kt.) naudojimo terminą.
    Galvaninis vandens valymas MWD (Mineral water doctor) veikia elektrocheminiu principu, kai tekant per įrenginį vandeniui , kurio sudėtyje yra kalcio druskos, magnio ir kitų mineralinių jungini, vandenyje susidaro 0,7-1 voltų potencialų skirtumas priklausomai nuo kalcio ir magnio koncentracijos vandenyje (kitaip tariant) – bendro vandens kietumo. Dėl to, į vandenį iš titano-cinko anodo išsilaisvina laisvieji cinko jonai, kaip katijonai, taip ir anijonai.
    Ištirpintas vandenyje kalcis (Ca+2), kuris yra pagrindinė nuosėdų (kalkių) vamzdynuose bei šilumokaičiuose priežastis, yra vandenyje kalcio bikarbonato ( Ca(HCO₃)₂ pavidalu. Dėl vandens hidrodinamikos ir kintant vandens temperatūrai kalcio bikarbonatas skyla į anglies dioksidą ir netirpų kalcio karbonatą (kalcitą).
    Ca(HCO3)2 → CaCO3 + H2O + CO2
    Laisvas anglies dioksidas CO2 susijungia su cinko katijonais, išlaisvintais iš anodo (anodas iš mūsų įtaiso Ti-Zn) ir sudaro cinko karbonatą ZnCO3 (arba medicininiu požiūriu naudingas mineralines medžiagas, naudojamas medikamentų ir kosmetikos priemonių gamyboje). Kalcitas CaCO3 , kuris kristalizuojasi trigonalinėje sistemoje virsta aragonitu CaCO3 , kuris kristalizuojasi rombinėje sistemoje. Aragonitas ir kalcitas pagal sudėtį yra tas pats kalcio karbonatas , reiškia chemiškai vanduo niekaip nekeičia kietumo, tik aragonitas nenusėda ir lengvai pašalinamas iš vamzdynų ir šilumokaičių, o laisvas kalcis (Ca+2) prisijungia prie laisvo cinko anijono ir taip pat lengvai šalinamas iš vandentiekio sistemos. Žinoma, taip įvyksta tik, kai galvaninio vandens valymo įtaisas pagamintas teisingai, yra teisinga jo konstrukcija. Mūsų produktas MWD- Mineral water doktor atitinka šią sąlygą. Taip pat mes bandymų būdu nustatėme mūsų anodų sunaudojimą 1 m3 vandens ir atsižvelgiant į tai sukūrėme mūsų gaminio konstrukciją su keičiamais elektrodais, skirtą dideliems vandens srautams ir dideliam vandens suvartojimui. Žinoma, jei mūsų gaminius sudarytų tik titano-cinko anodas, jie neveiktų. Mūsų produkto konstrukcijoje taip pat yra vario katodai (turintys 99,998% vario sudėtyje) ir, skirtingai nuo kitų vandens galvaninio apdorojimo gaminių , mūsų katodas nėra gaminio korpusas, jis yra įmontuotas į nekenksmingą korpusą iš polipropileno, kuris šiuo metu plačiausiai naudojamas gaminant geriamojo vandens vandentiekio vamzdžius.
    Transportuojamas vamzdyno sistemoje aragonito pavidalu kalcis sukuria šlifavimo efektą vamzdžiuose jau egzistuojančioms nuosėdoms dėl vandens srauto ir padidintos turbulencijos, susidarančios dėl plastikinių tinklelių, kurie išdėstyti tarp katodo ir anodo , o laisvieji cinko anijonai susijungia su jau nusėdusiais vamzdynuose kalcio katijonais ir tokiu būdu kalcio nuosėdos ir kalcio junginiai pašalinamos iš vandentiekio sistemos. Kitas teigiamas efektas – paviršinio oksiduoto metalo sluoksnio pasikeitimas dėl cinko redukcijos reakcijų, dėl ko užkertamas kelias tolesnei oksidacijai (rūdijimui) vamzdynų viduje.
    Egzistuojantys rūdžių ir nuodegų sluoksniai nuolat ardosi mikroskopiniais kiekiais ir ištirpintu pavidalu šalinami iš sistemos. Pašalinus nuosėdas palaipsniui susidaro apsauginis antikorozinis sluoksnis ant vidinio vamzdžio paviršiaus. Dėl išsilaisvinančių iš cinko anodo elektronų, kurie reaguodami su rūdžiais sudaro magnetitą, padidėja katodinė vamzdynų apsauga, kurios rezultatas – tolesnės sistemos korozijos šalinimas. Gaminio naudojimo terminas priklauso nuo vandens kietumo, CO2 vandenyje koncentracijos ir vandens pH. Esant labai dideliam kietumui ir vandens rūgštingumui pH žemiau 6 cinko anodo ardymas vyks greičiau, tokiu būdu trumpėja įtaiso naudojimo terminas.